profesionalni podlahar
profesionalni podlahar

Bona Free & Simple: pro astmatiky, alergiky

Udělejte první krok ke zdravějšímu domovu!

 

Bona představuje novinku ve svém sortimentu - nový čistící prostředek na dřevěné podlahy, který pomáhá vytvářet zdravější bydlení pro vás a vaši rodinu.

Dnešní průměrná domácnost vlastní více než 62 toxických chemikálií a majitelé domácností tráví v interiéru až 90% svého času. Míra astmatu u dětí mladších pěti let vzrostla během 14 let o 160 %. Nový netoxický Bona Free & Simple neobsahuje alergeny, jakou barviva a vůně, ale stále má vyjímečné vlastnosti, jaké očekáváte od jakéhokoliv produktu značky Bona.

Díky dlouholeté zkušenosti a inovacím víme, co je pro vás a vaše podlahy nejvhodnější, abyste se cítili dobře a aby vaše podlahy vypadaly krásně.

 

Bona Free & Simple je nový čistící prostředek na dřevěné podlahy, který pomáhá vytvářet zdravější bydlení pro vás a vaši rodinu. Neobsahuje alergeny a je certifikován pro astmatiky a alergiky. Je v dispozici v 650 ml balení ve spreji, 850 ml balení pro Bona Spray Mop (náplň) a ekonomickěm 2,5 l balení, které stačí jen přelít do náplně jednoduše, lehce a rychle. Čistící prostředek je připraven k okamžitému použití.

Další informace o produktu Bona Free & Simple naleznete na našem ESHOPU ZDE, kde si ho můžete i zakoupit. 

Odkaz na video Bona Free & Simple ZDE.

 

Přidejte si nás na FACEBOOK, kde naleznete rady, tipy, návody a užitečné informace o čištění všech typů podlah.